š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1309S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1309S |
| Color |
Ā Black (005), Havana (006) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell & Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $81.21
Original: $232.03
-65%Gucci 1309S Sunglassā
$232.03
$81.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1309S |
| Color |
Ā Black (005), Havana (006) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell & Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























