🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1427S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1427S |
| Color |
Green Havana (005), Black (001) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $56.22
Original: $160.64
-65%Gucci 1427S Sunglass—
$160.64
$56.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1427S |
| Color |
Green Havana (005), Black (001) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















