š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1570S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1570S |
| Color |
Ā Havana Brown (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$43.73
Original: $124.94
-65%Gucci 1570S Sunglassā
$124.94
$43.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1570S |
| Color |
Ā Havana Brown (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















