🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1422S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1422S |
| Color |
Pink Havana (004) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$66.55
Original: $190.13
-65%Gucci 1422S Sunglass—
$190.13
$66.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1422S |
| Color |
Pink Havana (004) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















