š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1440S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1440S |
| Color |
Ā Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $87.46
Original: $249.88
-65%Gucci 1440S Sunglassā
$249.88
$87.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1440S |
| Color |
Ā Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















