🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Gucci 1502S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1502S |
| Color |
Transparent Green (003), Tortoise (002) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $70.62
Original: $201.77
-65%Gucci 1502S Sunglass—
$201.77
$70.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1502S |
| Color |
Transparent Green (003), Tortoise (002) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















