š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1535S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1535S |
| Color |
Ā Black (001) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $49.98
Original: $142.79
-65%Gucci 1535S Sunglassā
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1535S |
| Color |
Ā Black (001) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















