š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Gucci 1443S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1443S |
| Color |
Ā Grey (005), Brown (003), Black (001) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $60.30
Original: $172.28
-65%Gucci 1443S Sunglassā
$172.28
$60.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1443S |
| Color |
Ā Grey (005), Brown (003), Black (001) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















