🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1425S Sunglass
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1425S |
| Color |
 White (004), Tortoise (002) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $72.79
Original: $207.97
-65%Gucci 1425S Sunglass—
$207.97
$72.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1425S |
| Color |
 White (004), Tortoise (002) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















