🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1434S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1434S |
| Color |
Gold (002) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$83.11
Original: $237.46
-65%Gucci 1434S Sunglass—
$237.46
$83.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1434S |
| Color |
Gold (002) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















