🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1432S Sunglass
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1432S |
| Color |
 Blue Gradient (003) |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$62.47
Original: $178.49
-65%Gucci 1432S Sunglass—
$178.49
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1432S |
| Color |
 Blue Gradient (003) |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















