🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1518S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1518S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$89.36
Original: $255.31
-65%Gucci 1518S Sunglass—
$255.31
$89.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1518S |
| Color |
Black (001) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















