🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Gucci 1449S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1449S |
| Color |
Black (001), Tortoise (002), Burgundy (004) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $72.79
Original: $207.97
-65%Gucci 1449S Sunglass—
$207.97
$72.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC1449S |
| Color |
Black (001), Tortoise (002), Burgundy (004) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















