🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 0956S Sunglass
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC0956S |
| Color |
Pink & Black (008) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$72.79
Original: $207.97
-65%Gucci 0956S Sunglass—
$207.97
$72.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Gucci |
| Model No | GC0956S |
| Color |
Pink & Black (008) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























