🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Vysen UTTAR Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | UTTAR |
| Color | Silver (UT-4), Gun(UT-2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Â Rimless |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $179.74
Original: $513.54
-65%Vysen UTTAR Sunglass—
$513.54
$179.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | UTTAR |
| Color | Silver (UT-4), Gun(UT-2) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Â Rimless |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























