š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Versace 4330 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4330 |
| Color |
Ā BlackĀ (GB1/11) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$129.44
Versace 4330 Sunglassā
$129.44
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4330 |
| Color |
Ā BlackĀ (GB1/11) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















