🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 4324 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4324 |
| Color | Gradient Grey (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$107.51
Ray-Ban 4324 Sunglass—
$107.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB4324 |
| Color | Gradient Grey (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Width | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















