🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale







Ray-Ban 3447 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3447 |
| Color |
Black (9199/31),Rose gold(92023F)
|
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm, 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.70
Original: $121.99
-65%Ray-Ban 3447 Sunglass—
$121.99
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3447 |
| Color |
Black (9199/31),Rose gold(92023F)
|
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm, 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















