š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 3447I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3447I |
| Color | Ā Arista on Green (001), Gold (91233M) |
| Shape |
Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $29.30
Original: $83.71
-65%Ray-Ban 3447I Sunglassā
$83.71
$29.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3447I |
| Color | Ā Arista on Green (001), Gold (91233M) |
| Shape |
Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















