š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Versace 4414 Sunglass
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4414 |
| Color |
Ā HavanaĀ (108/3) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$165.99
Versace 4414 Sunglassā
$165.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4414 |
| Color |
Ā HavanaĀ (108/3) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















