š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 2447 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2447 |
| Color | Ā Ā Black (1246/52) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm, 52 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$41.61
Original: $118.89
-65%Ray-Ban 2447 Sunglassā
$118.89
$41.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2447 |
| Color | Ā Ā Black (1246/52) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm, 52 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















