š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Vysen BEI Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BEI |
| Color | Silver (BE-3), Navy Blue (BE-4 ) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $172.73
Original: $493.51
-65%Vysen BEI Sunglassā
$493.51
$172.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vysen |
| Model | BEI |
| Color | Silver (BE-3), Navy Blue (BE-4 ) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
| Manufactured At | Yosam LLC |
| Imported By | Via Lux LLP |
























