š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 4272S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO4272S |
| Color | Ā Pale gold (848/13) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$16.00
Original: $45.71
-65%Vogue 4272S Sunglassā
$45.71
$16.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO4272S |
| Color | Ā Pale gold (848/13) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























