🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Swarovski 7015 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Swarovski |
| Model | Â SK7015 |
| Color | Â Gold (4004E8 ), Gunmetal (40094U)Â |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Width | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $63.80
Original: $182.28
-65%Swarovski 7015 Sunglass—
$182.28
$63.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Swarovski |
| Model | Â SK7015 |
| Color | Â Gold (4004E8 ), Gunmetal (40094U)Â |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Width | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























