š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Salvatore Ferragamo 229L Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF 229L |
| Color | Ā Maroon Gradient (786) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
$98.56
Original: $281.61
-65%Salvatore Ferragamo 229L Sunglassā
$281.61
$98.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF 229L |
| Color | Ā Maroon Gradient (786) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
























