š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Emporio Armani 4228 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4228 |
| Color |
Ā |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$46.96
Original: $134.18
-65%Emporio Armani 4228 Sunglassā
$134.18
$46.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4228 |
| Color |
Ā |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















