š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Police L11K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL11K |
| Color | Ā Grey (302), Gradient Brown (H34), Blue (K07B) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $86.52
Police L11K Sunglassā
$86.52
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL11K |
| Color | Ā Grey (302), Gradient Brown (H34), Blue (K07B) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















