š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Police L79K Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL79K |
| Color | Ā Grey (622), Black & Grey (584), Gradient Grey (302) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $79.54
Police L79K Sunglassā
$79.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Police |
| Model | Ā POL79K |
| Color | Ā Grey (622), Black & Grey (584), Gradient Grey (302) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






















