š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Oliver Peoples 1343S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Oliver Peoples |
| Model | Ā OP1343S |
| Color | Ā Blue Ash/Brushed Silver (506380), Ryegrass/Pewter (533971) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $102.09
Original: $291.70
-65%Oliver Peoples 1343S Sunglassā
$291.70
$102.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Oliver Peoples |
| Model | Ā OP1343S |
| Color | Ā Blue Ash/Brushed Silver (506380), Ryegrass/Pewter (533971) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















