🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Swarovski 7005 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7005 |
| Color |
Black (4010E8) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm, 61 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$53.48
Original: $152.79
-65%Swarovski 7005 Sunglass—
$152.79
$53.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7005 |
| Color |
Black (4010E8) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm, 61 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















