🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Prada 73ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR73ZS |
| Color |
 Pale Gold (ZVN3D0), Pale Gold/Grey Gradient (ZVN5D1),  |
| Shape | Â Pilot |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  58 mm, 61 mm |
| Bridge Width | Â 14 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $138.30
Original: $395.15
-65%Prada 73ZS Sunglass—
$395.15
$138.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR73ZS |
| Color |
 Pale Gold (ZVN3D0), Pale Gold/Grey Gradient (ZVN5D1),  |
| Shape | Â Pilot |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  58 mm, 61 mm |
| Bridge Width | Â 14 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















