🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4324 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4324 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$37.63
Original: $107.51
-65%Rayban 4324 Sunglass—
$107.51
$37.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4324 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
























