🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4297 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4297 |
| Colour | Matte Blue (6331/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$41.97
Original: $119.92
-65%Rayban 4297 Sunglass—
$119.92
$41.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4297 |
| Colour | Matte Blue (6331/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |






















