🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 2183 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2183 |
| Colour | Havana Brown (1225/13) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$36.54
Original: $104.40
-65%Rayban 2183 Sunglass—
$104.40
$36.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2183 |
| Colour | Havana Brown (1225/13) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |






















