🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4246 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4246 |
| Colour | Black & Gold (901) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$40.16
Original: $114.75
-65%Rayban 4246 Sunglass—
$114.75
$40.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4246 |
| Colour | Black & Gold (901) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |






















