🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3589 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3589 |
| Colour | Black Arista (9054/8G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
$40.52
Original: $115.78
-65%Rayban 3589 Sunglass—
$115.78
$40.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3589 |
| Colour | Black Arista (9054/8G) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |






















