🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 1970 Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1970 |
| Colour | Brown (9147/AF) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$41.97
Original: $119.92
-65%Rayban 1970 Sunglass—
$119.92
$41.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1970 |
| Colour | Brown (9147/AF) |
| Shape | Round |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |






















