🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Rayban 4349I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4349I |
| Colour |
Green (601/9A), Transparent Grey (644911), Havana (710/83)
|
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $68.19
Rayban 4349I Sunglass—
$68.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4349I |
| Colour |
Green (601/9A), Transparent Grey (644911), Havana (710/83)
|
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |






















