🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4215 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4215 |
| Colour | Matte Dark Blue (6161/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
$36.18
Original: $103.37
-65%Rayban 4215 Sunglass—
$103.37
$36.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4215 |
| Colour | Matte Dark Blue (6161/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |






















