🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4322M Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4322M |
| Colour | Green (F601/71) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
$126.13
Rayban 4322M Sunglass—
$126.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4322M |
| Colour | Green (F601/71) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 63 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
























