🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4296M Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4296M |
| Colour | Matte Black (F602/71) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$58.27
Original: $166.48
-65%Rayban 4296M Sunglass—
$166.48
$58.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4296M |
| Colour | Matte Black (F602/71) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
























