🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 4253 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4253 |
| Colour | Light Havana (710) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$40.16
Original: $114.75
-65%Rayban 4253 Sunglass—
$114.75
$40.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4253 |
| Colour | Light Havana (710) |
| Shape | Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
























