🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 4165 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4165 |
| Colour | Rubber Black (622/T3), Dark Gray (601/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $104.40
Rayban 4165 Sunglass—
$104.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4165 |
| Colour | Rubber Black (622/T3), Dark Gray (601/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
























