🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3558 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3558 |
| Colour | Matte Antique Black (9139/6G) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$121.99
Rayban 3558 Sunglass—
$121.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3558 |
| Colour | Matte Antique Black (9139/6G) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
























