🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3556 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3556 |
| Colour | Legend Gold (919631) |
| Shape | Octagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$40.52
Original: $115.78
-65%Rayban 3556 Sunglass—
$115.78
$40.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3556 |
| Colour | Legend Gold (919631) |
| Shape | Octagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
























