🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3548N Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3548N |
| Colour | Blue Gradient (9123/3M) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$43.06
Original: $123.03
-65%Rayban 3548N Sunglass—
$123.03
$43.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3548N |
| Colour | Blue Gradient (9123/3M) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
























