🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3449I Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3449I |
| Colour | Brown (001/13) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
$102.33
Rayban 3449I Sunglass—
$102.33
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3449I |
| Colour | Brown (001/13) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
























