🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 3025 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3025 |
| Colour |
Light Blue (9196S2)
|
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm, 58 mm, 62 mm |
| Temple Length | 135 mm, 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$160.28
Rayban 3025 Sunglass—
$160.28
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3025 |
| Colour |
Light Blue (9196S2)
|
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm, 58 mm, 62 mm |
| Temple Length | 135 mm, 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
























