🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 2283 Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2283 |
| Colour | Striped Blue (1339/B1), Havana (90231) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $43.42
Original: $124.06
-65%Rayban 2283 Sunglass—
$124.06
$43.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2283 |
| Colour | Striped Blue (1339/B1), Havana (90231) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
























