🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 2219 Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2219 |
| Colour | Tortoise (1287/48), Black (1288/02) |
| Shape | Aviator |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $44.15
Original: $126.13
-65%Rayban 2219 Sunglass—
$126.13
$44.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2219 |
| Colour | Tortoise (1287/48), Black (1288/02) |
| Shape | Aviator |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
























